Ukrainian

Be My Eyes

Надаючи зір сліпим і слабозорим людям

Що таке Be My Eyes

Be My Eyes було створено для допомоги сліпим та слабозорим людям. Цей додаток створює глобальну спільноту сліпих і слабозорих людей та зрячих волонтерів. Be My Eyes поєднує силу технологій та людського спілкування з метою допомогти особам із вадами зору. За допомогою відео-дзвінка волонтери надають людям із порушенням зору візуальну допомогу із різними задачами, як-то порівняння кольорів, перевірка вимкненого світла або приготування вечері. Додаток безкоштовний та доступний як на iOS, так і на Android.

Відео Субтітри (Українська)

Як працює додаток

Коли сліпий або слабозорий користувач просить про допомогу через додаток, Be My Eyes надсилає повідомлення декільком волонтерам. Додаток працює шляхом встановлення контакту між сліпим або слабозорим користувачем та волонтером на основі мови і часового поясу. Волонтер, який першим відповів на запит, з'єднується з користувачем та отримує відеозображення із задньої камери його смартфона. Аудіозв'язок дозволяє користувачу та волонтеру разом виконати задачу

Як приєднатся

Щоб приєднатися до спільноти Be My Eyes, скачайте додаток Be My Eyes з App Store або Google Play та зареєструйтесь як незрячий/слабозорий користувач або як зрячий волонтер.

Якщо ви сліпий або слабозорий користувач

Сприймайте Be My Eyes у якості інструмента, який ви можете використовувати у будь-який час. Додаток з'єднує вас із всесвітньою мережою зрячих волонтерів, які готові і хочуть вам допомогти у будь-який час. Незрячим та слабозорим користувачам пропонується візуальна допомога більше ніж 180 мовами від більше ніж 1 мільйона волонтерів. Сервіс Be My Eyes безкоштовний і потребує лише підключення до інтернету. Ви можете дзвонити у будь-який час і стільки разів, скільки необхідно. Немає обмежень щодо тривалості або кількості дзвінків. Величезна кількість волонтерів спільноти гарантує, що більшість дзвінків буде прийнято протягом 30 секунд.

Приклади використання додатку

Ви можете використовувати Be My Eyes для усього, що потребує візуальної допомоги. Нижче наведені приклади, як люди використовують Be My Eyes:

1. Пошук загублених предметів

2. Описание фотографий, картин або інших витворів мистецтва

3. Порівняння або опис кольорів

4. Читання ярликів

5. Вирішення проблем із комп'ютером

6. Здійснення покупок

7. Визначення терміну придатності продуктів

8. Ознайомлення вас із новим оточенням або навігація у новому місці

9. Визначення відмінностей між предметами

10. Визначення прибуття і відправлення громадскього транспорту

Платформа Спеціалізованої Допомоги

Спеціалізована Допомога - це платформа у додатку Be My Eyes. Ця фінкція дозволяє зв'язатися напряму з агентом підтримки клієнтів у якості більш зручної та швидшої альтернативи. Дзвінки через Спеціалізовану Допомогу відбуваються так само, як і стіндартні дзвінки Be My Eyes, але замість волонтера, вас буде з'єднано із представником компанії. Обучений оператор відповість на ваші питання або допоможе із задачами швидкими та повними рішеннями. І, як завжди, це абсолютно безкоштовно.

Доступ до Спеціалізованої Допомоги знаходиться на головному екрані. Натисніть кнопку "Спеціалізована Допомога", і у новому вікні з'явиться список усіх доступних компаній у вашому регіоні. Інофрмація про компанію включає в себе опис послуг, що надаються, години роботи та мови, зо підтримуються. Зі сторінки вибраної компанії ви можете здійснити до неї дзвінок. Наразі, Спецалізована Допомога доступна у дванадцятьох країнах для отримання допомоги щодо продуктів або послуг Microsoft.

"В перший раз я б використав Be My Eyes для чогось повсякденного. І я думаю, що це прекрасно - ви можете використовувати його для щоденних потреб."

- Уоррен, слабозорий користувач із Великобританії

"Одна із важливих речей, які змінились у моєму житті з появою Be My Eyes, це те, що мені не завжди треба чекати поки до мене підійде зряча людина. Наразі, у таких випадках я незалежний, я отримую інформацію, коли потребую її."

Norbert photo
- Норберт, сліпий користувач із Швейцарії

Якщо ви - зрячий волонтер

Якщо сліпий або слабозорий користувач Be My Eyes потребує вашої допомоги, ви отримаєте повідомлення на телефон. Якщо ви будете першим волонтером, що відповів на дзвінок, вас буде з'єднано із цим користувачем. Між вами буде встановлено односторонній відеозв'язок, щоб ви змогли побачити куди і на що вказує сліпий або слабозорий користувач та правильно направити його за необхідністю.

Ми маємо значну кількість волонтерів, які хочуть допомогти, отже, ви можете бути не першим, хто відповість на дзвінок, і ви не будете отримувати дзвінки кожного дня або тижня. Ви будете отримувати дзвінки лише у денний час за вашим місцевим часовим поясом: з 8 ранку до 9 вечора.

Будь ласка, не хвилюйтесь, якщо ви зайняті і не можете відповісти на дзвінок - інший волонтер обов'язково відповість. По-друге, вам не потрібно постійно тримати додаток відкритим, щоб прийняти дзвінок. Дзвінки будуть надходити, якщо ви у системі Be My Eyes.

Сліпі та слабозорі користувачі можуть потребувати різноманітну допомогу: визначення терміну придатності продуктів, пошук загублених предметів, навігація у незнайомому місці та багато іншого.

"Допомога через Be My Eyes суттєво вплинула на мене. Коли я допомагаю кому-небудь, я почуваюся радісно, а також це нагадує мені, що треба бути вдячними кожного дня за все, що я маю. Я стаю більш щасливою, коли використовую Be My Eyes та могу комусь допомогти."

Sarah photo
- Сара, волонтер із Великобританії

"Я дуже добре почуваюся, через те, що живу у такий час, коли я можу бути комусь корисним - особливо комусь, кого я ніколи не зустрічав, не зустріну, і хто не зустріне мене. Ви просто знаєте, що зробили щось просте, але воно могло змінити чиєсь життя у той самий день."

Jon photo
- Джон, волонтер із Сполученних Штатів

Дізнатись більше

Якщо ви бажаєте дізнатись більше про Be My Eyes, відвідате сайт Be My Eyes (лише англомовний), або напишіть нам на електронну адресу info@bemyeyes.com.

Будьте у курсі

Пресса та ЗМІ

Працюєте над історією про Be My Eyes? Потрібні логотип, фото продукту або команди з високою розподільчою здатністю зображення? Перегляньте наші ресурси.

Ресурси бренду
Поділіться цією сторінкою з друзями.
www.bemyeyes.com